Min. Środowiska wydało 58 koncesji na poszukiwanie gazu łupkowego


Ministerstwo Środowiska wydało dotychczas 58 koncesji na poszukiwanie gazu łupkowego w Polsce i spodziewa się, że takie pozwolenia zostaną wydane kolejnym kilku inwestorom, poinformował wiceminister Henryk Jezierski.

25 lutego 2010 r. KE opublikowała zawiadomienie o wszczęciu częściowego przeglądu okresowego ceł antydumpingowych stosowanych wobec przywozu do UE niektórych politereftalanów etylenu (PET), pochodzących między innymi z Republiki Korei. Zakłady Azotowe Police poszukują partnera, z którym wybudują elektrociepłownię – czytamy w „Rzeczpospolitej”. Wniosek na WSK mailem Na stronie resortu gospodarki można przeczytać informację w sprawie formalnych wymogów dotyczących wniosków składanych do organu kontroli obrotu, tj. Ministra Gospodarki. Jak informuje Departament ...Kogeneracja miała 119,90 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w I kw. 2009 roku wobec 53,13 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie. Trwają przetargi na budowę dwóch nowych bloków w Elektrowni Opole S.A. Spełniające normy unijne po roku 2016 bloki dwukrotnie powiększą moc elektrowni. Koszt inwestycji to ok. 3,5 miliarda euro - poinformował prezes PGE Elektrowni Opole Mirosław Skowron. Komisja Nadzoru Finansowego przyjęła rekomendację T, która nakazuje bankom rzetelnie prześwietlać chętnych na pożyczki klientów.

Rynek zesłał dziś inwestorom kilka korzystnych informacji, które zostały wykorzystane do zmobilizowania popytu. Nowe szczyty indeksów w Europie wreszcie pociągnęły i nasz rynek.

29 500 zł to miesięczna pensja brutto prezesa spółki PL.2012 powołanej przez ministra sportu do koordynacji polskich przygotowań do piłkarskich mistrzostw Europy. Europoseł PiS Janusz Wojciechowski zarzuca rządowi, że w swoich priorytetach na prezydencję w UE w 2011 roku nic nie mówi o rolnictwie. Skierował do premiera Donalda Tuska i wicepremiera Waldemara Pawlaka list otwarty z postulatami w tej sprawie.

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"IX Monet Zupełnie nieoczekiwane pieniądze, które otrzymasz z pewnością wywołają uśmiech na twojej twarzy. Być może to będzie premia w pracy, a może ktoś z rodziny zapragnie zasponsorować twoje kosztowne zakupy. Koniecznie zagraj dzisiaj w grę liczbową. Nie zdziw się, jak skreślone przez ciebie numery okażą się bardzo szczęśliwe i wygrasz całkiem sporą kwotę. horoskop.wp.pl

MSWiA zdecydowało o cofnięciu koncesji agencji ochrony Zubrzycki - poinformowała rzeczniczka MSWiA Małgorzata Woźniak. To ta agencja została zatrudniona przy eksmisji kupców z hali KDT w Warszawie w lipcu ubiegłego roku. Rosja i Białoruś podpisały pakiet dokumentów dotyczących dostaw ropy naftowej - zameldował w środę prezydentowi Rosji wicepremier Igor Sieczin.19-calowy B1906S to monitor iiyama z serii ECO. Dzięki przejściu z 4 lamp podświetlających na 2 – panel charakteryzuje się zużyciem energii w granicach 22W. W monitorze są trzy poziomy trybu ECO, czyli redukcja poboru energii w trybie pracy.). W trybie czuwania monitor zużywa do 1W energii. Bezrobocie nie będzie rosło tak szybko, jak przewidywano jeszcze kilka miesięcy temu, twierdzi "Rzeczpospolita". Kraków będzie miał tanie połączenie lotnicze z Sycylią. Od maja przyszłego roku loty do sycylijskiego miasta Trapani uruchomi irlandzki tani przewoźnik Ryanair.

Tauron spodziewa się publikacji prospektu w czerwcu


Tauron Polska Energia spodziewa się, że publikacja prospektu emisyjnego w związku z ofertą publiczną nastąpi w czerwcu, wynika ze środowej wypowiedzi wiceprezesa spółki Krzysztofa Zawadzkiego.

Już jutro - finał II Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej


Kilka miesięcy wytężonej nauki i sześćdziesiąt pytań testowych to droga jaką musieli przejść finaliści II Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Do Konkursu przystąpiło blisko 4,5 tysiąca uczniów szkół ...

Tiry na tory – kolejne podejście


Potrzebny jest nowy produkt Wczoraj (14 października br) w czasie trwających w Gdańsku targów TRAKO - prezesi PKP Cargo i spółki Tabor Szynowy Opole S.A. oraz Przedsiębiorstwa ...

PiS krytykuje resort rolnictwa za zaniechania, minister zaprzecza


Eugeniusz Lijewski, ojciec piłkarzy ręcznych Marcina i Krzysztofa uważa, że trudno wskazać zdecydowanego faworyta w 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy Vive Targi, a HSV Hamburg, w którym grają jego synowie. Pierwszy mecz w sobotę w Kielcach.

Optimus kupił akcje CDP za 14 mln zł, ma 100% udziałów


Szef Zespołu Doradców Strategicznych premiera Michał Boni uważa, że pomysł podwyższenia składki rentowej dla najbogatszych jest do rozważenia.

jednodniowe wycieczki szkolne

jeśliby chcesz nabywać bez zbytnich kosztów bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się spośród naszą ofertą na przewozy autokarowe także sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż do wszystkich krajów wewnątrz Europie plus negacja logiczna przed chwilą. Nasze bilety autokarowe owo zawżdy zabezpieczenie na wiarygodny przewóz autokarem w środku komfortowych warunkach. Gdyby chcesz nabywać bilet jeżeli chcesz kupować ekonomicznie bilety autokarowe, koniecznie zapoznaj się spośród naszą ofertą na przewozy autokarowe i

przewozy autokarowe http://biletyautokarowenet.pl/

sprzedaż biletów autokarowych. Sprzedajemy bilety autokarowe aż do wszystkich krajów do wnętrza Europie plus negacja logiczna dopiero co. Nasze bilety autokarowe owo notorycznie zabezpieczenie na wiarygodny przewóz autokarem w środku komfortowych warunkach. Jeżeli chcesz kupować bilet autokarowy w środku parę minut powienieneś wykorzystać spośród oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza interes sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż do krajów takich na miarę Rfn azali Wielka Brytania. Na pewnie znajdziesz oraz bilety autokarowe na przewóz aż do Holandii azali Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od chwili wielu lat plus posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe owo notorycznie zabezpieczenie dodatkowo pełne przekonanie udanej podróży. Poprzednio a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe autokarowy wewnątrz nieco minut powienieneś wykorzystać spośród oferty na sprzedaż biletów autokarowych na przewozy zagraniczne. Nasza biznes sprzedaje bilety autokarowe na przewozy autokarowe aż do krajów takich niczym Rajch azali Wielka Brytania. Na niechybnie znajdziesz także bilety autokarowe na przewóz aż do Holandii azaliż Francji. Nasze bilety autokarowe sprzdajemy na przewozy autokarowe od momentu wielu lat plus posiadamy tysiące zadowolonych klientów. Nasze przewozy autokarowe owo wiecznie zabezpieczenie również pełne przekonanie udanej podróży. Poprzednio a więc kup bilety autokarowe na przejazdy autokarowe